| firstalex a întrebat:

Recend mi-am luat de pe flanco.ro fifa 14 pentru PC.

Dar imi este frica daca nu cumva imi va merge sacadat.

Am procesor dual-core E5200 2,50 GHz, placa video NVIDIA GeForce 9500 GT (2, 5 GB) si 4GB RAM.

Imi puteti zice si mie cum credeti ca imi va merge ca nu am chief sa dau bani pe fifa degeaba si sa nu imi mearga.

Dau funda care imi zice.

Răspuns Câştigător
| Gameru a răspuns:

Salut
Iti va merge perfect la medium si poate si la high.
Cu prietenie
Gameru.

| firstalex explică (pentru Gameru):

Crezi?

| Gameru a răspuns (pentru firstalex):

Omule mie imi merge battelfield 3 pe medium la componentele Intel pentium dual core e2160, placa video nVIDIA gforce gt630 1 gb ddr5 128 biti si 2gb ram ddr2.Gandeste ca fifa 14 il rulez pe high.

| firstalex explică (pentru Gameru):

Pai te intreb fiindca eu mi-am luat acum o luna de pe net fifa 14 varianta piratata si pe high mergea m-ai greu, dar la un prieten ii mergea si lui greu, iar dupa ce si-a cumparat fifa 14 original ii mergea perfect.
E vreo diferenta dintre varianta piratata sau original?
Ma refer la cum ruleaza.

| Gameru a răspuns (pentru firstalex):

Nu este nici o diferenta.Ca e tot asa si piratat si original.