| Liviu97 a întrebat:

Recent am bagat 5 euro in steam deoarece am vrut sa cumpar Counter Strike Global Offensive. Un prieten mi-a zis ca trebuie sa cumpar o cheie pentru a-l putea juca, dar a zis ca de Craciun vor fi reduceri si sa cumpar atunci. Problema este ca acum nu stiu ce cheie trebuie sa cumpar pentru a activa jocul si a-l juca. Dau funda. Rapid

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Acel prieten al tau tia tras tzeapa.Intri pe steam si cumperi jocul, nu cheie

| Tragonus a răspuns:

Nu este adevarat. Ai primit teapa, deoarece daca vrei sa cumperi jocul il cumperi cu banii pe care ii adaugi cu paysafe(sigur cu asta ai bagat) sau cu card. Daca vrei sa-ti cumperi cheie trebuie sa iei si o cutie specifica cheii ca sa primesti skinuri la arme nu ca sa iti mearga CSGO. In concluzie. ai luat teapa.