| Hosu_Octavian_1995 a întrebat:

as vrea sa cumpar cs:go(counter strike global offensive) si nu stiu daca steam fura bani as vrea sa imi spuneti cine a cumparat jocul si daca iau furat bani

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Steam nu fură banii, nu există astfel de caz. Dar să nu faci prostia să iei de pe G2A, că după nu poți vinde skin-uri

| CentyLox a răspuns:

Steam de fapt Valve nu fura deoarece este o companie cu un profit lunar imens de cca 100 mil dolari, si nu au de ce să fure. Banii care îi adaugi in steam sunt adăugați prin PaySafeCard PayPall si restul sunt adăugate direct steam wallet-ul tău. Cu acesta poți cumpăra tot ce vrei de pe steam.