| iKenNoW35 a întrebat:

Salut TPU,recent,pc-ul meu s-a stricat, a trebuit sa plec de la calculator vreo 2 ore si cand sa il inchid,a spus ca trebuie sa isi faca nu stiu ce update,dar l-am inchis fortat de la buton, si nu i-am mai dat drumul pana a doua zi.Acum cand ii dau drumul,spune ca a gasit nu stiu ce defectiuni,si ca se repara, l-am lasat vreo 2 ore si nu are niciun efect.Ce are, si cum as putea sa il repar?

Răspuns Câştigător
| Stefancalin1997 a răspuns:

Sa instalezi windows-ul din nou e vreun fisier corupt trebuia sa-l lasi sa-si fac update.

| iKenNoW35 explică (pentru Stefancalin1997):

Pai il tin asa non-stop deschis pana se termina update-ul?

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru iKenNoW35):

Daca ii mai poti face update da dar daca nu trebuie sa ii faci reinstalare.