| m1haytza a întrebat:

Salut TpU... Recomantati-mi si mie niste jocuri pe PC care sa merite jucate ca m-am cam saturat de astea online si as juca si altceva big grin. cel mai bun raspun are funda

Răspuns Câştigător
| TheCraftingHero a răspuns:

Daca vrei jocuri cu poveste, atunci:
Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4

E un joc mare, dar si lung.ARe o poveste incomparabila cu altele, e incredibila, adica sunt combinate amuzamentul dezvoltat de Naruto, povestea extrem de trista a lui Naruto, pentru ca parintii lui au murit exact cand el s-a nascut ca sa-l salveze, durerea simtita de el cand ii vedea pe ceilalti copii cu parintii razand de el, fericirea lui Naruto cand se imprieteneste cu Kurama(demonul sigilat in el) si il face bun, rivalitatea, ura, dar totusi prietenia si iubirea dintre Naruto si Sasuke, razbunarea, etc.te las pe tine sa descoperi povestea in rest.
PC Specs:
I3 530 2. 93GHz
4GB Ram
Placa video de 1024 MB VRAM, Pixel Shader 4.0, DirectX 10

The Walking Dead

N-am ce sa zic, trebuie sa ma duc sa plang.

Daca vrei actiune, fun :

FIFA 16
FIFA 15
Minecraft
Far Cry Primal
Fallout 4
GTA V
Left Alone
Battlefield 5 : Armaggedon
etc.

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Metro 2033
Metro last light

| GalaxyLion a răspuns:

Minecraft
A survivor is born sau Rise Of The Tomb Raider(asta daca ai pc bun)
Cs go sau Cs 1.6
fifa
Gta 5
etc etc