| Konic23 a întrebat:

revin din nou cu o problema la gta san andreas & samp
Deci am reinstalat windowsul am pus drivere tot am jucat 2 zile, apoi intam pe server stateam 10 secunde si imi dadea CRASH. si tot asa. Apoi imi mi-a dat DON't SEPT, am reinstalat san andreas + SAmp si am patit la fel ce sa fac? fundita+vot.puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| AdyYy01 a răspuns:

Deci eu joc Gta San Andreas de 2 ani!
Si eu am patit la fel ca tine din cauza unui mod de pe samp.
Incearca sa reinstalezi iar Gta-ul dar nu bagi nici un mod.
Apoi vezi daca iti merge, daca nu inseamna ca e de la server.
Adica a intrat unu cu S0b si a distrus mapa.
Fundita+ vot? happy

1 răspuns:
| Anonymus314 a răspuns:

Ia san andreasul si mai ales crack-ul lui HOODLUM. Dar inainte sterge din my documents gta san andreas user files si vezi daca mai ai probleme