| SDanut99 a întrebat:

Astazi mi-am reinstalat GTA SAN ANDREAS. (nu am mai jucat 3 luni ). Mi-am instalat 4 masini cu programul "IMG TOOLS" am intrat pe SAMP si. imi da crash straight face. Cum pot sa le dezinstalez? (masinile) crying

Răspuns Câştigător
| Shanee13 a răspuns:

Ca sa le dezinstalezi, ori trebuie sa reinstalezi GTA SA pentru ca le-ai inlocuit in gta3.img, sau sa scoti fisierele originale de la masinile care le-ai inlocuit si sa le pui inapoi cu IMG Tools.