| AndreiRadu00 a întrebat:

sctie careva cum pot sa scot comanda amx_addadmin? De pe serverul de cs. Dau fundaaa

Răspuns Câştigător
| InsaneZor00 a răspuns:

Salut, poti scoate permanent comanda editand admin.sma il deschizi cu notepad cauti linia:
Code:
register_concmd("amx_addadmin", "addadminfn", ADMIN_RCON, " [password] [authtype] - add specified player as an admin to users.ini")

pui 2 // in fata dupa care recompilezi si adaugi admin.amxx in addons/amxmodx/plugins

Code:
// register_concmd("amx_addadmin", "addadminfn", ADMIN_RCON, " [password] [authtype] - add specified player as an admin to users.ini")

| AndreiRadu00 explică (pentru InsaneZor00):

Ai un program bun pentru compilare ca nu gasesc?

1 răspuns: