| MariusPaun a întrebat:

si jucatori imvu!? Sunt in cautare de un hacker de imvu generator credit, care sa nu coste nimic la descarcare sa nu dea pin de telefon la download! dati-mi link acolo si daca e bun dau funda! Sa ma contactati pe imvu daca vreti pe username =spidercul

Răspuns Câştigător
| Tiuck a răspuns:

Salut cred ca te pot ajuta este foarte simplu dar nu sunt sigur ca va merge.
intra pe pagina de descarcare, acolo unde iti cere sa completezi un survey (nu-s daca am scris bine), acolo dai click dreapta apoi VEZI SURSA PAGINI apoi depinde de tine sa gasesti link-u de download.Bafta