| Rauldenis a întrebat:

si scuze ca bun intrebarea din nou.
As vrea jocuri pc faine.
Ce imi recomandati?
Am 1 GB ram, 3.06 Ghz Pentium 4, placa video Radeon 1600
CE jocuri faine pot juca?

Răspuns Câştigător
| KeNNy07 a răspuns:

Sunt Multe...
Online:
Counter Stirke 1.6, Half Life Death Match, GTA San Andreas Multiplayer, World of Warcraf, Unreal Tournament 3
Si SinglePlayer :
prototype 2, Halo 3, Just Cause 2, Left 4 Dead 2 sau 1, God of War 1, 2 sau 3 ASTA E CEL MAI MARFA ETC.

| Rauldenis explică (pentru KeNNy07):

Esti tu sigur ca imi merge prototype 2 si just cause 2? si apropo am auzit de toate. ma asteptam la ceva mai stiu si eu diferit si cu mult shooter. De exemplu sunt fan Call of Duty

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iti recomandam un calculator nou.

| Rauldenis explică:

Kenny07 mai pune si altceva cu shooter te rog

| KeNNy07 a răspuns (pentru Rauldenis):

Single Player : Devil May Cry 3, COD modern warfer, True Crime New York, Home Front. Iar daca nu iti plac astea ia programul Onlive si ai o gramada de jocuri dar dezavantajul este ca poti juca decat 30 min de cate ori vrei si acolo gasesti cel ma noi jocuri
LINK :http://mac.softpedia.com/progDownload/OnLive-Download-97644.html
si dai acolo unde scrie "SOFTPMEDIA SECURE DOWNLOAD(US) " Bafta