| LaurentiuFagaras a întrebat:

Sper sa ma puteti ajuta. am instalat de curand jocul Lord Of Legends (Lol). si cand vreau sa intru in joc adica dau dublu click pe iconita... ma intrebare ce limba vreau dau pe romana dau next. dupa dau de acord. imi apare aia ca se incarca si dupa ce s`o incarcat dispare si apare clepsidra la curson 3-4 secunde si dupa dispare si asaa ramane. nu apare nici o eroare nimic. sper sa imi fiti de foloses si sa imi dati un raspuns cat mai rapid si cat mai eficient. Multumesc

Răspuns Câştigător
| SA25 a răspuns:

Eu il joc de un an si jumatate..Incearca sa il reinstalezi. Daca nu merge dezinstaleaza-l din nou si instaleaza-l in partitia cu windosul. Eu asa am facutwinking

2 răspunsuri:
| SA25 a răspuns:

Sigur este Lord of Legends? nu este cumva league of legends(lol)?

| LaurentiuFagaras explică (pentru SA25):

Pardon. mda e league of legends am gresit.