| cosminvalerian a întrebat:

Spuneti-mi is mie niste jocuri faine (shooter) care sa mearga la Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz si 512 RAM.

Funda!

5 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Ai uitat sa ne zici cea mai importanta componenta pentru jocuri. placa video...

| cosminvalerian explică (pentru laurentiu80):

SyncMaster on NVIDIA GeForce 6200 64 bits, 256 ram.

| laurentiu80 a răspuns:

Ai putea sa joci : call of duty 3 (shooter), nfs carbon (masini), nfs most wanted (masini), age of empires 3 (strategie), Toca race driver 3 (masini), Street Fighter 4(lupte), Tomb Raider Legend (aventura ).si cam toate jocurile pana in 2006. ar trebui sa le ruleze decent. Astea care ti le-am zis eu merg sigur.la detalii medii-mari.

| cosminvalerian explică (pentru laurentiu80):

Le stiu pe toate asta unele le-am si jucat (multe)...

| Agentul6842 a răspuns:

Cam greeeeeeeeeeuuuuuu!big grin