| Hames a întrebat:

spuneti-mi nistge jocuri tari pe care le pot rula pe acest sistem :
Procesortonguerocesor Intel Haswell, Core i5 4440 3. 2GHz

Placa Videotonguelaca video GIGABYTE Radeon RX 460 WindForce OC 2GB DDR5 128-bit

GB Ram:Memorie HyperX FURY Blue 4GB, DDR3, 2300MHz, CL10, 1.5V ( 2 placute )

Placa de Bazatonguelaca de baza Asus H81M-K, socket 1150

Sursa:Sursa Segotep GP700G, 600W, 80 PLUS Gold, ATX 2.31, PFC Activ

Hard Disk:HDD WD Blue 1TB, 7200rpm, 64MB cache, SATA III

Web:Camera web Genius FaceCam 1000X v2, HD, USB

Tastatura si mouse:Kit gaming tastatura + mouse Thermaltake Tt eSPORTS COMMANDER Gaming Gear Combo, USB, Black

Casti:Sentey GS-4531 Extreme Gaming HeadSet

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Trebuia sa pui si marca covorului de pe jos, in caz ca sare vreun caracter din joc, sa te asiguri ca derapeaza, sau ai mața?
Pune pe viitor numai Placa video, procesor si RAM. E tot ce trebuie de obicei happy

Uite aici o lista care sigur iti vor merge:
- ARK: Survival Evolved
- Grand Theft Auto V
- Assassin's creed: Syndicate
- Assassin's creed IV: Black Flag
- Battlefield 1
- Call of Duty: Infinite Warfare
- Mafia III
- Watch Dogs 2

E practic High End, nu cred ca este vreun joc la ora actuala sa nu-ti mearga, nu neaparat la Ultra happy

| alexboss2020 a răspuns:

Poti juca orice vrei:
Call of Duty Infinite Warfare
Need for Speed 2015
Far Cry 4 sau 5
Assassin's Creed Origins
Need for Speed PayBack
Forza 6, 7
Star Wars Battlefront 1 si 2
FIFA 17 si 18(cand o sa apara)
Fifăaaaâa 18

| BoSSi a răspuns:

Portal 2 rust COD-urile mad max Rise of the tomb raider the witcher 3

| ITArea a răspuns:

Poti juca orice vrei:
Call of Duty Infinite Warfare
Need for Speed 2015
Far Cry 4 sau 5
Assassin's Creed Origins
Need for Speed PayBack
Forza 6, 7
Star Wars Battlefront 1 si 2
FIFA 17 si 18(cand o sa apara)