| weEd0Ne a întrebat:

.. spuneti-mi si mie daca mi-ar merge GTA IV pe urmatoarele componente:
Procesor:Celeron Dual Core T3100 1.9GHZ
RAM:2gb
Placa video:Mobile Intel(R) 45 Express Chipset Family (Microsoft Corporation- WDDM 1.1) Total Available Graphics Memory: 796mb Dedicated Video Memory 64MB Shared System Memory 732 MB... DAU FUNDA :X

4 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Nu merge e foarte pretentios
http://www.realitatea.net/......81166.html

| ProxyDiamond a răspuns:

Da iti merge(poti sa verifici si tu http://www.realitatea.net/......1166.html) dar recomandat e sa ai in directorul in care ai instalat jocu sa ai minim 18 GB(HDD) liberi.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate,pe mine poate nu ma crezi dar eu jucam GTA IV pe low end cu ultimul patch.o placa video NVIDIA 73000GT de 128 MB, procesor AMD Sempron 3000+, 1 GB Ram.
Acum nu stiu cum e cu placa ta video Intel, ca stiu ca Intel-urile nu prea sunt facute pentru Gaming.

| PunkKid a răspuns:

Nu are cum sa iti mearga straight face