| Diaconescu_Dany_1993 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste jocuri am urmatoarele cerinte:
-2 GB RAM
-Placa video 1GB (creste in functie de RAM)
- Proccesor Pentium(R) Dual-Core 2.5 GHZ
Va multumesc!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alea sunt specificatii. La joc sunt cerinte.

| MisterSTAG a răspuns:

Sper ca esti constient ca nu doar memoria acestor componete conteaza.In primul rand conteaza modelul, frecventa si alte specificatii care puse cap la cap vor arata cat de bune sunt componentele.Iar memoria placii video care creste in functie de ram nu am mai auzit. Daca esti mai detaliat as putea sa iti dau un raspuns care te-ar putea intr-adevar ajuta.

| Diaconescu_Dany_1993 explică (pentru MisterSTAG):

Sunt foarte constient, eu am dat o medie a componentelor, pentru a aflat niste jocuri care sa imi mearga nu ca gen "Call of Duty Advance Warfare" laughing

| Nicholas2200 a răspuns:

Robocraft five night's at freddy's 1 si 2 gotham city impostors counter strike global offensive doorways

| Nicholas2200 a răspuns:

War thunder si fa-ti cont pe steam ca sa iti iei mai multe crede-ma e un site extrem de bun iti spune ce iti trebuie pentru a juca respectivul joc

| Diaconescu_Dany_1993 explică (pentru Nicholas2200):

Am steam boss, joc, veteran de CS tongue big grin