| aLeX_2850 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri dar nu de strategie sa ceva de genu care sa le oc si eu.
Cerinte:

AMD Athlon 3000+ 1800

RAM 2.50 (2.25 din cauza placi video)

Placa Video NVIDIA GeForce 6100 nForce 405 256 (integrata)

Win 7 32bit

Va multumesc

1 răspuns:
| deRaid a răspuns:

Poti incerca : Gta San Andreas, Euro Truck simulator 1/2, the chronicles of riddick th game, Prototype 2, Star Trek, Darksiders II, Max Payne 1/2/3, Devil May Cry 3, Scivelation, Ride to Hell, Seria Tomb Raider! Si multe altele. Cam aceiasi configuratie o am si eu la pc, si mi-au mers unele mai cu indulgenta da au mers big grin Sper ca te-am ajutat