| FuuTonN a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program cu care pot inregistra desktopul in timp ce ma joc, dar in acelasi timp sa inregistrezi si partea audio a jocului fara sa imi inregistreze si mie vocea. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| TeOLica a răspuns:

Camtasia Studio, Fraps, bandicam, camrecord sunt multe dar depinde ce video vrei sa faci. am eu o sugestie pentru tine geniala baga id de mess: bemgaz@yahoo.com si spui ca vi de pe TPU in legatura cu youtube-ul si iti spun acolo idea meawinking