| mariogarfi5076 a întrebat:

Spuneti-mi tot despre transformice! Va rog cat mai repede! Funda celui mai complet si mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| Anotherusername a răspuns:

Transformice este un joc online-multiplayer unde poti socializa cu ceilalti soareci (oameni ) iar scopul acestui joc este sa colectezi cat mai multe branze. Poti sa creezi mape (adica o camera unde fac soarecii branza ) poti sta in casa tribului unde poti socializa si distra cu ceilalti soareci. (Ti-as sugera tribul The Vampire World )Poti sa-ti cumperi si haine, culori, blanuri daca strangi deajunse branze. Mai exista si minigames unde : Pe/room #deathmatch poti sa arunci cu bile in soareci scotandui din arena, #ratapult, #pictionary, #hidenseek si mai multe. Sper ca te-am ajutat happy Funda?

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Cauta pe google transformice wiki.
ai sa gasesti o multime de chestii.winking