| Rikard0 a întrebat:

spuneti-mi un metin 2 privat care sa mearga si dati-mi si saitul multumesc cel mai bun metin 2 funda restul vot multumescwinking

Răspuns Câştigător
| fyrelord a răspuns:

Incearca metin2 ro speed, tim, astea sunt pvm daca iti place sa muncesti pentru iteme si in plus sunt romanesti, daca vrei privat jumate pvm jumate pvp incearca mondial, are lv max 250 si multe iteme misto, incearca, daca vrei incearca empire, blacknight sau hammer, newworld, cauta pe google, vezi ca le gasesti repede bafta