| VampireKnight a întrebat:

va rog mult dati-mi si mie saitul de unde pot descarca bot fish la metin2.ro dar sa mearga pe metin2.ro si spuneti-mi cum sa-l folosesc va rog mult de tottttt sau dati add la funtarnaruto_vulpe si dati-mil direct prin mess plzzzzzzzz ca joc metin de 2 ani si nu m-am descurcat foarte bine plus ca acu mia jefuit unu contul de 48 crying va rog multttttt

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://topgames200.com/games/metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.multiupload.com/3PRJGLZ4D6

| kyru24 a răspuns:

Invata sa joci corect nu cu hackwinking da ti-l dau imi dai funda?happy