| MakaroW a întrebat:

Spuneti-mi va vor daca o sa-mi mearga gta 4, call of duty black ops la medium 20 fps daca o sa imi cumpar e3400 intel celeron dual core.Placa buna 5570 si 1.5 gb ram dar procesorul nu stiu daca o sa fie bun sa ruleze bine jocuri noi.

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu se merita ce ai tu.mai bine cumpara-ti altceva. Spune-mi ce buget ai si iti fac eu sistem cu high la orice joc. Evident buget redus!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

5570 e departe de a fi o placa buna pentru jocurile contemporane. Cu 2GB de ram, Black Ops probabil o sa iti faca probleme. Ia si tu un i3 daca tot iei procesor nou...

| Myr3ll1994 a răspuns:

Hmm... nu stiu ce sa zic... cred ca ar merge dar pe rezolutia cea mai mica si pe detalile pe low.