| Andrei_Razvan_1995_bLyv a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce jocuri m-as putea juca cu pc care il am merge call of duty black ops sau GTA 4 Intel Celeron Dual Core G530, 2.4GHz, 4GB, 500GB, GT520-1GB, Linux

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Le poti juca pe toate, doar ca astea mai noi vor rula mai bine la low settings...sa inteleg ca nu stii ce jocuri vrei sa incerci? Daca da, spune-mi ce genuri iti plac actiune, stealth, racing, arcade.

| Andrei_Razvan_1995_bLyv explică (pentru JoshuaNNN):

Actiune Racing

| JoshuaNNN a răspuns (pentru Andrei_Razvan_1995_bLyv):

Incearca:
-Batman arkham asylum, Batman arkham city (stiu ca o sa zici "nu vreau desene", da jocurile astea au fost printre cele mai bune in 2011)
-Test drive unlimited 1, 2
-Assassins creed (toata seria)
-Protoype 1, 2
-Max payne 3
-Crysis
-Red orchestra (toata seria daca vrei)
-F1 2012
-Dirt 3