| DanutBanut a întrebat:

Spuneti-mi voi mie de ce imi merge minecraft 1.7.2 il reluare nu stiu de la ce e ar trebui sa am un calculator mai bun?(procesor Dual-core 2, 5 Ghz, 1, 5 GB ram si placa video Nvidia Gforce 6200 TurboChange)sau e din alta cauza ca nu stiu ca sa mai fac...

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! E din cauza placii video, care este prea slaba. Daca totusi vrei sa joci Minecraft, poti incerca o versiune mai veche (1.5.2, sau 1.2, sau care vrei tu). Funda?

| DanutBanut explică (pentru YoChriss):

Ori cum pe verstiunea 1.5.2 jucam dar mersi ca mi-ai zis care era problema big grin

1 răspuns: