| eddyRO a întrebat:

Stie careva cum sa fac cfg de mers repede pe pereti de furien la Counter Strike 1.6 dau funda!

3 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Nu in asta consta cfg, cfg e un simplu fisier unde iti pui setarile din joc. Ceea ce vrei tu se numeste cod si se taxeaza cu ban permanent pe respectivul server.

| edi1098 a răspuns:

Ground... ca sa stii pe unele servere e permis(nu e permis pe cele care sa dau la vip) atat. in rest si eu caut bafta

| eddyRO explică:

Eu am aflat http://xtrem-pgl.forumers.ro/.........copiati datele alea care scrie si copiati config pe desktop ii dati numele bhop si intrati in el cu notepad. Dupa stergeti alea din config si dati paste datele alea in bhop. Dupa il pui in cstrike si scrii exec bhop.cfg si va merge :)))