| ALIN10WWE a întrebat:

stie cineva de unde pot descarca wrestling mpire 2013 gratis? va rog ilnkul.dau funda

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Aici este link-ul.
http://www.youtube.com/watch?v=rgnY_J-uBZc

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Buna! TPU nu ma las sa public link-ul direct dar iti dau link-ul de la youtube. In descrierea video-ului ai un link. Dai click pe el.
De aici poti descarca. Te loghizi dand click pe casuta cu facebook. Apoi dai "DOWNLOAD", acolo in stanga la "share with friends" (ATENTIE! NU "priority download"), dupa dai click pe "free download ("waiting time 20 seconds")
Astepti 20 de secunde si dai "download file". Dupa de se descarca il arhivezi utilizand WinRar. Asta e tot.
Salut!

| anonimulllll a răspuns (pentru Ibrahimovic):

E pentru pc?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru anonimulllll):

Da ma, il am si eu!

| ALIN10WWE explică (pentru anonimulllll):

Da