| THERolf a întrebat:

Salut,TPU stie cineva sa faca server de Minecraft Bukkit, v1.5.2 daca ar putea cineva sa imi faca va rog Iasi fii recunoscator cu pluginuri, timber, color chat pentru admin si eraun plugin gen ca sa nu distruga constructiile de pe server, si sa fie spawnul toturor playerilor intr-un singur loc si cam atat...va rog raspundetim, DAU funda, daca vreti sa ma ajutati dati-mi va rog add la : myta_aly2000

2 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Color chat o faci din essentials, si spawnul la fel, si cu protectia e precious stones.

| THERolf explică (pentru MytzaMytz):

Mersi ca mi-ai spus, dar e nu stiu sa fac server bukkitstraight face m-am uitat intruna [e net dar nu-mi merge, nu stiu.