| claudiupetre24 a întrebat:

stie cineva siteu de pe metin2 Inushi sau un metin gen inushi cu itm 2010-2014 la shop (negusotri) sau sa fie aceste itm la evoluti cu lvl maxim 250 sau 120 sa cresti repede si itmle sa nu fie dupa lvl de ex otel lvl 70 si o armura sa fie de 250 nu asa im place sa fie toate pana in lvl 150 sau mai mic! Multumesc anticipat! cel mai bun raspuns primeste Funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Metin 2 Energy, server PVP-PVM, crești foarte repede, poți evolua itemele, faci banii imediat, etc.

| claudiupetre24 explică (pentru anonim_4396):

Jucat alcv?

| anonim_4396 a răspuns (pentru claudiupetre24):

Mondial
HotStyle
Apollo

| claudiupetre24 explică (pentru anonim_4396):

Pe apolo ai vreun cont>?

| anonim_4396 a răspuns (pentru claudiupetre24):

Nu,n-am mai jucat metin!