| master2002 a întrebat:

Salut tpu.stie cineva un hack yang se mt2 functionabil?

Răspuns Câştigător
| 69CarpeDiem a răspuns:

1.Hackurile de yang functionabile sunt cu bani.
2. Unele hackuri sunt keyloggere.
Adica tu te inregistrezi si la un momendat te deconecteaza.De ce? Deoarece ei deja ti-au aflat parola si ti-au luat contul.
3.Majoritatea hackurilor au virusi si iti distrug PC-ul.
4.Hackul de yang nu iti umple casuta de la yang la 999.999.999.
5.Hackul de yang mareste doar dropul de yang.
6. Dureaza mult sa strangi yangul de jos.
7. Daca nu bagi hack-ul pe contul mare si bagi pe unul mic iti cad cate 10-15 yang.
8. Daca bagi pe contul mare risti sa iei ban si pierzi tot.
IN CONCLUZIE SPER CA TE-AM CONVINS CA E BINE SA JOCI CORECT FARA TE INJURE LUMEA ZICANDU-TI HACKER IN TOATE FELURILE SI SA TE INJURE.

Daca mai ai nevoie de sfaturi sau ceva legat de metin2 t rog sa ma contactezi :X.

4 răspunsuri:
| lucky_6605 a răspuns:

Nu exista

| xcostelx a răspuns:

Salut hackuri nu sunt functionabile si nu sunt bune

| Cu_Ninja_Faq_Member_1995 a răspuns:

Pai sa stii ca exista multe hackuri yang dispnibile dar iti sugerez sa nu indraznesti sa folosesti orice fel de hack pentru ca eu sunt GM pe metin si pentru hack ti se baneaza contul 6 luni