| AndreiGaming123A a întrebat:

Salut TPU

stie cineva un joc mai tare decat battlefield 2042? am vrut sa il cumpar dar mi-am dat seama ca are multe recenzii negative si as vrea nu stiu un joc asemanator.

cu tancuri Rusesti, avioane Rusesti, submarine Rusesti. elicoptere Rusesti. orice vehicul Rusesc stie cineva un joc ONLINE? asemanator cu jocul battle.

1 răspuns:
| Moofie a răspuns:

Battlefield 5 mi se pare genial si inca e jucat de multa lume, sunt putini cam multi codati dar merge sa te distrezi chiar daca e destul de vechi.
eu l-am prins la 20 de lei parca cu toate alea premium.