| IonutH98 a întrebat:

Stiti cateva jocuri gen survival,crafting mai mult in care sa craftezi diferite iteme,etc. Ceva gen Rust sau Minecraft, nu conteaza daca are grafica faina sau nu doar gameplay-ul sa fie fain si sa nu te plictisesti intr-o ora de el happy Dau funda daca mi-au placut happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

The forest ( e singleplayer) si e foarte frumos (pe steam sunt astea)
h1z1
dayZ

| IonutH98 explică (pentru Silvia93):

Altele? H1Z1 si DayZ sunt inca in stadiul alpha si sunt si scumpe happy nu dau bani degeaba pe ele iar the forest l-am jucat dejawinking

| IonutH98 explică (pentru Silvia93):

Ma uit pe steam de cateva zile si unele din jocurie alea nu le-am vazut laughing) mersi, fundawinking