| AlexAg00 a întrebat:

Stiti cumva cum as putea descarca noul joc Star Wars Battlefront?

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Daca vrei sa il iei gratis nu are rost sa cauti chiar daca descarci ceva va fi inutil. Jocul e online nu are story mode offline ca alte jocuri daca il descarci si il instalezi nu vei putea sa il joci in retea deoarece nu ai o versiune oficiala. Singura modalitate sa il joci e sa il cumperi daca te intereseaza sa il cumperi iti pot explica eu cum sa o faci.