| Rafi1337 a întrebat:

Stiti cumva o metoda cum imi pot cumpara ceva de pe google play? Fara card ca nu am! De exemplu paysafecard sau cv! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Din pacate google store nu are plata prin paysafecard dar se poate plati cu card sau cu un numar de abonament Orange

| RobyDeveloper a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu, da-mi add pe skype, live:kingstudio21 si te ajut.
Daca esti pasionat de gaming si tot ce tine de it te astept cu un cont pe http://gh-zone.eu Multumesc Frumos, o viata frumoasa iti doresc si multa bafta!