| alecss12 a întrebat:

Stiti cumva cum pot scoate banii din contul paysafecard. As vrea sa ii scot pe un card, si dupa sa ii retrag de la bancomat, se poate sa fac asa ceva, ca din cate am inteles, nu. Sau daca aveti voi alta metoda de a-i scoate din paysafecard?

1 răspuns:
| MihaiGe a răspuns:

O metoda ar fi, Cumpararea unor skin-uri in CS:GO de pe un site gen BitSkins, le vinzi la randul tau tot pe site-ul BitSkins dupa aceea dai withdraw in PayPal din Paypal adaugi cardul tau VISA (trebuie neaparat visa) si ii scoti pe card.