| AlexGogoasa09 a întrebat:

Stiti daca a aparut Prototype 2?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Salut,Prototype 2 pentru P.C nu a aparut inca.El era programat pentru ziua de ieri (24 aprilie 2012), dar din nefericire a fost amanat pana in data de 25 iulie pentru America si 30 iulie pentru Europa.Variantele de console exista deja pe piata (PS3 si XBOX).Asa ca mai ai de asteptat.

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Jocul a aparut il poti cumpara http://www.prototypegame.com/

| Cosmotel a răspuns:

A aparut doar pe console.
pe pc apare pe 24 iulie.

| MrKboom a răspuns:

Salut, nu a aparut prototype 2 inca, dar va aparea la sfarsitu`l anuluiwinkinghappy