| Personna a întrebat:

Care este povestea din jocul video Prototype, si daca stiti, cum a aparut acel personaj Heller in Prototype 2 si ce e cu el.
Dau FUNDA! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andreeas2011 a răspuns:

Pai in prototype alex mercer a fost rapit de armata pentru a se face experimente pe el.Alex a eliberat virusul care a adus numai haos si sia pierdut memoria si cauta raspunsuri.In prototype 2 alex mercer la infectat pe james heller si ia distrus familia iar james cauta razbunare o si james heller e sergent. Funda?