| anonim_4396 a întrebat:

stiti jocul ala transformice nu? Vreau si eu o blana alba dar nu prea pot face cheese si sunt ocupata si cu scoala! poate daca stiti voi unde imi pun cheese sau macar fraises in cont. A si am incercat chestia aia cu sms-ul si nu-mi merge! Deci, stiti cumva?

4 răspunsuri:
| Alex5620 a răspuns:

Chestia aia cu sms-ul e teapa, incearca sa joci si poate peste ceva timp vei fi mai buna.

| anonim_4396 explică (pentru Alex5620):

E teapa zici. Ok voi mai juca dar cu fs-urrile alea cum fac? le cumpar din magazin sau cum?

| Alex5620 a răspuns:

A,nu.Fs =first=primul.Cand ajungi iei branza si ajungi prima la gaura primest Fs.

| anonim_4396 explică (pentru Alex5620):

Da? Ca eu am ajuns prima la gaura de 27 de ori si n-am primit nimic