| Andrei5020 a întrebat:

stiti jocul League of Legends? Sezonul treccut am inceput in Sliver 4, dar am cazut in Bronz 2, in orice caz sezonul asta am jucat cele 10 rankeduri, si am avut 5 win-uri si 5 lose-uri, si am ajuns in bronz 5. E normal?!

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Pentru ca nu joci numai tu.
pot fi alti jucatori care s-au clasificat mai sus de cat tine in sezonul trecut insa au castigat mai putine sezonuri decat tine in sezonul curent.

practic ai castigat mai multe puncte decat altii. chiar daca ai castigat/pierdut 5 meciuri.
de asta.