| Spiridon_Lucian_1986 a întrebat:

Stiti servere de SA:MP gen red county roleplay sau romana roleplay...

1 răspuns:
| Toshima a răspuns:

Connect RPG2.B-Zone.Ro!
{{{ Address: RPG2.B-Zone.Ro:7777
Players: 200/1000
Ping: 33
Mode: RO - RP v 5.3.9
Map: LS - LV - SF
Este al 2a server pe tara ca faima.
- Are Staff correct, cu experienta de peste 1 an de zile si playeri buni
- Server populat si dezvoltat din punct de vedere economic.
- Poti beneficia de ajutoare de inceput care consta in bani.
- In functie de level, vei primii vehicule de tutorial ( Level 1 - Faggio; Level 2 - Perrenial; Level 3 - Bobcat Level 5 - Bravura; Level 7 – Landstalker – care poate fi pastrat PERMANENT )
- dispunem de un GameMod foarte bun si organizare exemplara
** ATENTIE: PENTRU BONUSURI, LA INCEPUTUL JOCULUI ADAUGATI ID DE REFFERAL URMATORUL COD: 73974 ( ID Refferal vi-l cere la crearea contului )
Doresti sa îti creezi un cont pe RPG2.B-ZONE.RO? În momentul în care tutorialul te întreaba daca ai fost adus de cineva pe server, apasa "YES" si introdu acest cod: 73974. Pâna la level 7 te voi ajuta cu banii necesari pentru licente si avansarea în level, îndrumare, iar la level 8 vei beneficia si de un bonus în bani sau o masina pentru început.