| AlexICAAlexel a întrebat:

Stiti un Call Of Duty Modern Warfare tare care sa imi mearga? Dar sa nu fie Modern Warfare 4!
Sau ceva impuscaturi dar asa tare ca modern warfare sau battlefield!
Asta e systemul meu:
Memory:1024MB RAM(1Gb)
Processor:Intel celeron 2.67
Placa video:
767Mb
Cine stie cele mai multe sau mai tari jocuri ii dau funda si vot! Si inca o surpriza!
P.S Vedeti voi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sniper ghost worior, hell in vienthnam, crysis 1, fear 3 si 2, deus ex human revolution! Bafta!

| AlexICAAlexel explică (pentru anonim_4396):

Salut never97! Esti sugur ca imi merg toate astea? Ele sunt tari! Dar nu cred ca merge sniper ghost warrior sau fear 3!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ghost worior merge de fear 3 nu stiy merita sa incerci!

| AlexICAAlexel explică (pentru anonim_4396):

Ok! O sa incerc! Dar ghost warrior merge bine sau in blocari(vreo 9 fps)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul nu cere mult! Da funda castigatorului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci!

| AbcDaBcDe a răspuns:

Pai poti incerca counter strike sau microvolts

| AlexICAAlexel explică (pentru AbcDaBcDe):

Maaa...sunt cam urate! Eu am spus gen MW! Nu counter strike sau... microvolts.