| Moise_Dorinel_1972 a întrebat:

stiti vreun joc fain de strategie in care trebuie sa-ti faci baza sa iti upgradezi cladirile sa avansezi sa-ti mai faci o baza acolo, sa atcai.sa cuceresti dar jocul sa nu se rezume numai la cucerit pamant, sa se bazeze si pe economie si din astea, sa fie ori medieval ori din vremea razboiului mondial.si sa aiba minim 2 GB...

Răspuns Câştigător
| RankX a răspuns:

Incearca red alert 2 sau yuri`s revenge, e cam tot aia dar yuri`s revenge e mai fain putin varianta mai noua si merge mai rapid, sper sa iti placa e foarte misto big grin, si inca un joc care la`m mai jucat e Imperial Glory, e interesant jocul si distractiv daca vrei sa vezi cum sunt dai si tu pe youtube numele jocurilor si GAMEPLAY big grin sper ca ti-am fost de folos big grin :::FUNDA:::?

1 răspuns:
| Alynn98 a răspuns (pentru RankX):

Mi-ai fost mie de folos
mersi
ti-as da eu funda dar nu pot