| Marianutzu a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare cam banala dar vreau sa stiu daca te poate filma cineva prin intermediul calculatorului chiar daca tu nu ai camera web pe calculator? Gen sa te poata vedea chiar daca nu ai camera

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cum crezi ca te-ar filma daca nu ai camera la pc?
Logic vorbind.
Intrebarea nu e banală. E aiurita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si pe unde vrei sa te vada? Prin gaura de la mouse?

| johnnny123 a răspuns:

Tu nu prea înțelegi diferența dintre hardware și software. Adică dintre componentele fizice și programe.
Niciun program din lumea asta nu-ți poate "crea" o cameră video dacă sistemul tău fizic nu are una.

Este ca și cum ai crede că poate exista o aplicație care-ți transformă telefonul într-un computer tomograf.

| siriusblack98 a răspuns:

Sunt destul de sigur ca nu este posibil.Bine,cel putin pentru cei cu monitoare mai vechi fara camera web incorporata.Pentru ca sunt si monitoare cu camera web gen LCD Dell SP2309W.Ma simt usurat ca nu am camera web de nici un fel uneori si iti inteleg ingrijorarea fata de ''spy cam'' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Nu pot crede că întrebi așa ceva!