| Dheutsik a întrebat:

Stiu ca poate vi se pare o intrebare banala, dar voi ce vreti sa va faceti cand veti fi mari: laughing.

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

As vrea sa am o profesie care sa implice limba engleza (in afara de profesor), ca de exemplu translator sau redactor/ editor (si la scris ma pricep), insa profesia ideala pentru mine este cea de tattoo-artist si am sa fac niste cursuri de specializare. Este, intr-adevar, destul de putin intalnita in Romania (inca), insa sunt dispusa sa incerc. De asemenea, nu as refuza nici o oferta de lucru in afara (tot intr-unul dintre doemniile deja enumerate), cu atat mai mult daca e vorba de Marea Britanie sau tarile nordice.

| ayosmdk a răspuns:

Medic.

| ElectronicSound a răspuns:

laughing)) doctor legist; daca ai nevoie de o consultatie sa vii la mine

| Danut_Sirbu_1999 a răspuns:

Luptator la Fortele Aeriene Romane, dar tu ce vrei sa fi, ca daca tot ai pus o asemenea intrebare sa stim si noi

| Mary_Yohh_1993 a răspuns:

Eu vreau sa devin actrita.