| KanekiMalai a întrebat:

Salut tpu.Sunt foarte speriat deoarece am descoperit ca,contul meu rockstargames i s-a schimbat numele,parola si email-ul dar tot ma pot juca gta online si gta v,am nevoie de ajutor sa le schimb pe toate inapoisad, si contul meu de steam este conectat la contul rockstar pot cumva sa modific contul rockstargames? Ajutor dau funda din toata inimioara mea va rog.

2 răspunsuri:
| KanekiMalai explică:

Eu mor aici ca imi fura hackerii contul de gta v si tu vi la mine cu reclame ma

| AndreiGOL a răspuns:

In primul rand exista support draga. dai email si spui ce ti s-a intamplat poate zic eu si o poza cu jocul daca e cazul rockstar iti va schimba parola si cum era contul tau ca nou hackerii nu iti mai pot face nimic daca faci asa rolling on the floor poate ai avut o parola slaba.