| anonim199626 a întrebat:

sunt interesat de jocurile facute de Namco Bandai asa ca vreai sa intreb pe cei care au consola si le plac jocurile facute de ei, pe care din cele 2 xbox360 si ps3 au mai multe jocuri sau pe care din ele sunt postate cele mai populare jocuri ale lor?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Jocurile namco bandai de pe ps3 si xbox sunt in echilibru. Nici un joc namco bandai este pe ps3 si altu nu. Gandeste-te unpic, sa zicem ca a aparut un joc nou namco bandai, si nu l-au facut si pentru ps3. Iti dai seama cati oameni au ps3 si si-l doresc si nu pot? Iti dai seama cat pierd aia daca nu l-ar fi facut pentru ps3?