| DocTata90 a întrebat:

Sunt nedumerit pentru ca nu inteleg care este diferenta intre steam si non-steam cs adica daca am steam ce se intampla nu mai sare tinta sau ce?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,si eu am fost nedumerit odata,dar am "aflat" cate ceva. Daca ai CS pe Steam, daca e un server full si tu intri pe el, te baga pe tine pe server si pe unul dintre jucatori ii scoate serverul automat. Daca ai alt CS cum ar fi CS GO, poti sa-ti cumperi multe chestii de pe Steam, si cred ca nu sare tinta.