| wardoom a întrebat:

sunt nou dar vreau sa va pun o intrebare. De cateva zile caut 1 metin dar nu gasesc. Ziceti-mi si mie va rog 1 metin care te da de la level maxim, dar trebuie tu sa faci upradurile si seturile de exemplu metin2 Hammer dar sa fac eu pose,king etc nu sa le am la magazin de arme, armuri.

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Apollo metin2

| wardoom explică (pentru AntonyoBoss):

Mai, eu am spus sa te dea de la lvl max. pe Apollo mt2 trebuie sa cresti, nu are accesorii de la lvl 54 ti le da doar pe acelea de lvl 1 straight face Uita-te la intrebare mai intai si dupa. ca nu primesti fundita asa pe raspuns gresit

1 răspuns: