| Sava_Alex_2002 a întrebat:

Salut,TPU! Sunt nou pe aici,nu sunt fan al acestui site, am doar nevoie de ajutorul vostru! Nu doresc mesaje negative(cine da=REPORT), iar cine ma ajuta foarte mult ii DAU FUNDA! De aproape un an de zile caut jocul Max Payne 3 pentru Pc in format CD nou-nout, nu la mana a doua.De ce il vreau CD, pentru ca am incredere 100% ca este original,iar pe steam,chiar daca stiu ca-i aplicatie sigura de jocuri,nu doresc sa platesc cu cardul(daca se poate altfel,spuneti-mi va rog).Nu doresc Cd-key code, jocul original, de pe un site de cumparaturi online de incredere sau real(altex...) care sa imi mearga pe pc.Lasati-mi linkuri in sectiunea de raspunde cu site de unde pot sa-mi cumpar jocul, sau sa-mi puneti de unde pot sa-l cumpar in oras! Astept orice raspuns util referitor la joc!
O zi buna va doresc!

Răspuns Câştigător
| Vlad244 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa il cumperi de pe steam caci e de incredere. altfel i-ai putea da in judecata daca ti-ar fura vreun ban pentru ca eu am patit cu league of legends si am primit banii inapoi dar ce zic eu e ca nu o sa il mai gasesti de cumparat. slabe sanse deoarece este de 5 ani jocul dar asta depinde de tine ce vrei sa faci happy

| Sava_Alex_2002 explică (pentru Vlad244):

Multumesc pentru sfat! Voi incerca sa-l cumpar de pe steam!