| GladiatoruLValy a întrebat:

sunt nou si vreau sa va intreb ceva... Mi-am luat jocul Bully Scholarship Edition si cand vreau sa intru pe joc imi da,, Bully requires a 32 bit display and vertex and shader model 3.0 support". Apoi,, Bully.exe has encountered a problem and needs to close.We are sorry for the inconvenience". Va rog mult daca stiti raspundetiwinking.Va rog imi place mult acest joc sad

Răspuns Câştigător
| userme a răspuns:

Iti trebuie o placa grafica mai buna

| GladiatoruLValy explică (pentru userme):

Mersi dar San Andreas nu are aceeasi placa grafica?

| GladiatoruLValy explică (pentru userme):

Mai dar San Andreas nu are aceeasi placa grafica?

| userme a răspuns (pentru GladiatoruLValy):

Se pare ca nu, chiar daca o placa grafica are destula memorie trebuie sa suporte si tehnologia(cum ar fi shader 3.0) ar putea fi si o problema de la driver

8 răspunsuri:
| GladiatoruLValy explică:

Nu are San Andreas aceeasi grafica ca Bully?

| GladiatoruLValy explică:

Pai si ce sa fac sa-mi mearga?sad pls zi-mi.

| GladiatoruLValy explică:

Omule uite mi-am instalat ShaderSupport 3.0 si acum imi intra dar nu apuc sa joc fiindca imi da doar Bully.exe has encountered a problem and nneeds to close.We are sorry for the incovenience.

Ce mai trebuie sa fac?

| userme a răspuns (pentru GladiatoruLValy):

Incearca sa il mai instalezi odata

| GladiatoruLValy explică:

Ce sa mai instalez odata? Imi apare negru apoi alb si imi da eroare.
Trebuie sa imi schimba placa video nu-i asa?