| InnocentSmile a întrebat:

Sunt o mare fana a jocurilor video..mai ales Slender,Dota, Cs-Go,Cs, Happy Weels...si majoritatea timpului liber mi-l petrec stand pe steam si jucandu-ma.Am gasit de curand un canal pe youtube cu videoclipuri legate de jocuri video, in general cele mentionate mai sus.Credeti ca ma poate ajuta? Acesta este canalul : http://www.youtube.com/channel/UCom7cJOheut8mORHLvio-Fg

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Te poate ajuta sa treci de un anumit punct unde te-ai blocat si nu stii ce sa faci! C-am cu atat te poate ajuta... happy