| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am acest canal pe youtube https://www.youtube.com/channel/UCIpYy19KMZTHdrubjq05EsA
intrebare e cum as putea sa-l fac mai popular, gen unde as putea distribuii videoclipurile (nu pe facebook), p.s. in canalul meu sunt videoclipuri cu animeuri, Funda! ^.^

1 răspuns:
| MachoManRandy a răspuns:

Da.Hai sa iti explic cum merge treaba.Pe youtube nu exista "Toata lumea e castigatoare".E ca si in ruleta ruseasca, joci sau mori.In ziua de azi, lumea nu se uita la animeuri pe youtube.Toti se uita la suedezi retardati care tipa. Youtube e plin de prunci, 8-9-10-11-12 ani majoritatea.Si ia ghici aici prunci sa uita la suedezii retardati tipatori de mai sus.Totul depinde de noroc si de cat ai, si de chestia pe care o faci.Chestia aia e lucrul pe care il faci pe canalul tau, la care pricepi si la care lumea se uita.Animeurile nu sunt la moda,cultura japoneza e aproape extraterestra pentru vest.

Cum poti sa faci mai bine de atat:
-Mai multe videouri, prin calitate s-ar putea sa fii observat.
-Sa te mentioneze cineva faimos.
-Schimba subiectul canalului, gaseste ceva mai la moda si poate ai ceva mai mult noroc.
Asta e, si din nou, mult noroc.

-P.S. Daca devii faimoasa nu uita sa ma mentionezi lol.